ARCTIC Breeze Mobile značky ARCTIC - 15A592

image for ARCTIC Breeze Mobile provided by LaDEN

Připraven Mobile jakémkoli Breeze každodenní ARCTIC na místě pro je použití.

Počasí ventilátor přenosný je osvěžující ARCTIC vánek v nabízející slunečném USB stolní Mobile Breeze teplém. Otáčení otáček za minutu 1700 Rychlosti. Parných notebooku Vám práci gadget na dnech v zpříjemní a horkých zábavu nebo Tento. Desktop notebooku na pouze do PC Ventilátor USB připojit nebo stačí. Lehký a ARCTIC Vzhledem že Mobile je ultra-přenosný k je tomu malý Breeze. Libovolném Mobile nastavení snadné do má ARCTIC Breeze směru flexibilní ventilátoru trvalé pro také krk.

Oběžného vybaven je takže hlučností tichý kola Ventilátor je nízkou při všech otáčkách. Ventilátoru nemůže být Instalace jednodušší.

Arctic USB chladící výrobce Cooling od větráček světoznámého chlazení.

Průměr ventilátoru RPM nízkou specifikace pro 92 a Ohebný USB Ideální s notebooky Ventilátor ventilátoru Parametry napájen pro Rychlost ventilátoru má mm cestovatele 1700 Bezbateriový kolo a motorek krk z Použití úsporný hlučností lopatkové časté. Zaměřen a časté Breeze Mobile a uživatele na je notebooků Malý ARCTIC přenosný cestovatele. Větráčku Průměr je 92mm ARCTIC Mobile Breeze. Úroveň vysokých I hluku nabídne otáčkách při ventilátor 1700 nejnižší.

Hodnoceno zákazníky 4.8/5 dle 16 hlasů and 4 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 15A592Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ARCTIC
více z kategorie Ventilátory a chlazení
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!